Oferta pracy

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Duvenbeck

  • Jerzmanowska 19, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Duvenbeck

Jerzmanowska 19

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E (z kod. 95)

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualna karta kierowcy

  • Uczciwość, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Pracę w fimie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia

  • Transparentny system wynagrodzenia, grafik planowany z wyprzedzeniem oraz wynagrodzenie przelewem, zawsze na czas

  • Dostęp do bazy z prysznicami i strefą odpoczynku,

  • Możliwość szkolenia i pracy w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą - dla kierowców nie posiadających doświadczenia

  • Praca w systemie 3/1 , 2 /1 lub 5 dni w trasie na 45 godzin pauzy

  • Trasy międzynarodowe

  • Pojedyncze i podwójne obsady

  • Nowy, sprawny tabor (Man, Mercedes, Volvo)

  • Premie za polecenie nowych pracowników oraz premie stażowe

  • Upominki na święta Bożego Narodzenia i „wczasy pod gruszą”

  • Co miesięczne premie uznaniowe

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz Ubezpieczenia grupowego

  • Zwrot kosztów za badania i szkolenie ADR podstawowe wykonante w trakcie pracy

  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy

  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas

  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy

  • Zaplecze parkingowe na samochody osobowe pracowników,

  • Wsparcie formalne i materialne w uzyskiwaniu niezbędnych dokumentów w przypadku pochodzenia z krajów spoza UE

  • Wsparcie profesjonalnego zespołu dyspozytorów i spedytorów

  • Pracę z własną spedycją

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

numer kontaktowy – 609099327

Duvenbeck

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest częścią międzynarodowej grupy Duvenbeck Logistik, której początki sięgaja 1932 roku.

Dzięki wyróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

Obecnie wrocławski oddział Duvenbeck Logistik posiada ponad 120 zestawów ciężarowych i zatrudnia ponad 300 osób.

Przewiń do profilu firmy