Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

TRANSPORT SZYMITKO sp. z o.o.O firmie

10 000‐13 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem

  • trasy Polska-Niemcy-Francja

  • nadzór nad powierzonym ładunkiem

  • zgłaszanie wszelakich rozbieżności, odbiegających od zlecenia

  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur

  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C+E

  • aktualne uprawnienia: kurs na przewóz rzeczy, psychotesty

  • karta kierowcy

  • zaświadczenie lekarskie

  • świadectwa pracy i szkoły

  • świadectwo ADR podstawowe, ewentualnie do zrobienia po zatrudnieniu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość j.angielskiego.

To oferujemy

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjny terminowy system wynagradzania

  • nowoczesny tabor Euro 6 MAN, VOLVO FH 500, na kontraktach serwisowych, bogato wyposażony: wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, gps, komputery pokładowe, oraz urządzenia ułatwiające prace

  • pracę z zachowaniem norm czasu

  • system pracy do ustalenia 2/1; 3/1; 4/1

  • szkolenia doskonalące

TRANSPORT SZYMITKO sp. z o.o.

Firma Transport Szymitko Sp.zo.o istnieje od roku 2014. Głównym profilem działalności jest transport międzynarodowy (plandekowym) oraz materiałów ADR. Współpracujemy z dużymi koncernami i firmami z całej Europy. Dysponujemy nowym taborem (VOLVO , MAN), bogato wyposażonym: wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, komputery pokładowe, oraz urządzenia ułatwiające pracę. Zapewniamy naszym pracownikom szkolenia doskonalące, wsparcie w zakresie wyrobienia dokumentów niezbędnych do pracy.

Przewiń do profilu firmy