Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

PATRYCJA STRÓŻYŃSKA STRÓŻYŃSKI

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przewóz towarów w komunikacji krajowej bądź zagranicznej według ustalonego harmonogramu,

  • pilnowanie terminowości realizacji transportu,

  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trasę i zgłaszanie wszelkich awarii

  • zabezpieczanie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem lub zaginięciem,

  • prowadzenie dokumentacji jazdy i zgłaszanie dyspozytorowi ewentualnych usterek

  • obsługa, konserwacja, utrzymanie czystości i drobne naprawy pojazdu w czasie transportu.

  • Ponadto kierowca kat. C jest zobowiązany do poddawania się okresowym badaniom lekarskim i dbania o aktualizację swoich uprawnień zawodowych.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • DOŚWIADCZENIE,

  • aktualne badania oraz karta kierowcy,

  • gotowość do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie,

  • umowa o pracę,

  • miłą atmosferę.

  • stabilność zatrudnienia,

  • WOLNE WEEKENDY.

O nas

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku transportowym, zatrudni kierowcę KAT. C+E na bardzo atrakcyjnych warunkach. Transport na własne potrzeby, stała trasa Polska - Netherlands, Polska - Dania. Trzy, cztery dni w tygodniu pracujące. Wszystkie weekendy w domu. Mały, zgrany zespół. Aplikuj na adres email. Zapraszamy do współpracy.