Oferta pracy

Kierowca kat C+E

DuvenbeckO firmie

Duvenbeck

Jerzmanowska 19

Wrocław

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko
Kierowca kat C+E również bez doświadczenia

Opis stanowiska

Polski oddział firmy Duvenbeck zatrudni kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Trasy Polska-Holandia, Polska-Niemcy . Praca możliwa w systemie 3/1 lub 2/1. Podwójne i pojedyńcze obsady. Baza - Wrocław, Wykroty

Oczekujemy

  • aktualnego prawa jazdy kat. C+E (z kod. 95)
  • ukończonego kursu na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjności
  • aktualnej karty kierowcy
  • uczciwości, terminowości oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
  • nowy, sprawny tabor
  • terminowe wynagrodzenie
  • szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocawiu przy ul. Jerzmanowskiej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy