Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Kat. C+E

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWCA KAT. C+E

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie samochodu ciężarowego / cementonaczepy,
    • przewóz materiałów sypkich budowlanych: cementu, spoiwa, popiołu,
    • trasy na terenie Polski.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C+E,
    • karta kierowcy,
    • zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,
    • znajomość przepisów o czasie pracy kierowcy i przepisów ruchu drogowego,
    • dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność,
    • znajomość procedur przy obsłudze cementonaczepy,
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży budowlanej i transportowej na terenie całej Europy,
    • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dieta),
    • pakiet medyczny,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • praca na nowym sprzęcie.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV za pomocą przycisku ,,aplikuj".

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 51-53, 54-203  Wrocław, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”