Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

TEAMAGRO Krystyna KuczyńskaO firmie

  • Zamość

    Zamość, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat C+E

  • kurs na przewóz rzeczy

  • cyfrowa karta kierowcy

  • uprawnienia ADR

  • obsługa HDS

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

TEAMAGRO Krystyna Kuczyńska

Zajmujemy się kompleksową obsługą rolników w zakresie sprzedaży nawozów, środków ochrony roślin, pasz i artykułów do produkcji rolnej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj z preferowanym miejscem pracy.