Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C+HDS

  • Łańcut, Boguchwała, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży budowlanej Budmar sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Boguchwała, Łańcut

    Opis stanowiska:

    • praca w składzie budowlanym
    • dowóz ciężkich materiałów budowlanych do klienta

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku kierowcy sam.cięzarowego
    • obsługa dźwigu HDS
    • aktualne uprawnienia wymagane do pracy na stanowisku kierowcy

    Oferujemy:

    • umowa o pracę na pełny etat
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.