Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C+E

Firma Handlowa "AGPOL" - Leszek BugajO firmie

  • Pawłówek (pow. kaliski)
    Pawłówek (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Kierowca krajowy/międzynarodowy
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
  • Godziny pracy:
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą po kraju i zagranicy (chłodnia)
  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras
  • Zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Wykonywanie przewozów drogowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zleconymi trasami i terminami

Nasze wymagania

  • Posiadania wymaganych uprawnień i dokumentów umożliwiających prowadzenie pojazdów ciężarowych.
  • Doświadczenia w prowadzeniu ciężarówek o dużej pojemności min 2 letnie
  • Umiejętności obsługi zestawów przyczep i naczep.
  • Odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu oraz dbałości o powierzone mienie.
  • Gotowości do pracy w różnych porach dnia i w różnych warunkach atmosferycznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wsparcie spedytorów, dyspozytorów
  • Nowoczesny tabor samochodów ciężarowych marki DAF

Kierowca kat. C+E, Pawłówek (pow. kaliski)