Logo Pracuj.pl

Kierowca kat C+E transport międzynarodowy

Jost GroupO firmie

13 750–17 050
brutto / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą po krajach UE

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym po UE
  • Prawo jazdy kat C+E
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Cyfrowa karta kierowcy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2/1 3/1, 4/1,4/2, 6/2, 8/2

To oferujemy

  • Dzienne wynagrodzenie 450 zł netto za każdy dzień
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną w UE,
  • Nowoczesny tabor (mercedes actros mp4, IVECO )
  • Własny serwis naprawczy
  • Transport z miejsca zamieszkania do pracy
  • Ubranie robocze ( firmowe)
  • Dostęp do zaplecza socjalnego (kantyna, prysznice, kuchnia, pralka)
  • Dodatkowe ubezpieczanie na życie

Oferujemy przygotowanie kierowców bez doświadczenia do prowadzenia zestawów C+E w transporcie międzynarodowym.

Osoby zainteresowane prosimy aplikowanie za pomocą przycisku aplikuj

lub telefonicznie,

Firma Go-Trans GmbH z siedzibą w Warszawie, należy do Grupy JOST GROUP - jednej z największych firm transportowych, świadczących usługi transportowe po całej UE.

Kierowca kat C+E transport międzynarodowy, śląskie