Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C+E w Transporcie Międzynarodowym

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Masz doświadczenie tylko po trasach krajowych? Rozpocznij z nami swoją międzynarodową karierę i dołącz do nas!

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E, kod 95
  • doświadczenie min. 1 rok
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

To oferujemy

  • 51€ dziennego ekwiwalentu za pobyt w podróży służbowej
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • System pracy 3/1 lub 6/2
  • Przeszkolenie z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych (ADR)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bonusy za polecenie pracownika
  • Trasy na terenie Unii Europejskiej
  • Transport między miejscami pracy jest zapewniony przez firmę
  • Zróżnicowaną i pełną wyzwań pracę w największej firmie truckingowej w Europie

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.

Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu.

Koncepcja ta wyrosła z prostej przesłanki: to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania przyczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dostarcza zatem „koła”, to znaczy ciągnik z wykwalifikowanym kierowcą.

Kierowca kat. C+E w Transporcie Międzynarodowym, łódzkie