Oferta pracy

Kierowca kat. C+ E

Centrum Turystyki OSKAR sp. z o. o.O firmie

Centrum Turystyki OSKAR sp. z o. o.

Obornicka 85

Rumianek (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • kursy po Europie.

  • praca w systemie 2/1 na trasach międzynarodowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu ciągników siodłowych: min. 1 rok (kierowca),

  • kurs na przewóz rzeczy, ważne orzeczenie lekarskie i psychologiczne, znajomość podstaw mechaniki,

  • karta kierowcy,

  • komunikatywność i kultura osobista,

  • dbałość o powierzone mienie,

  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, docelowo nieokreślony (pełen etat)/umowę zlecenie, samozatrudnienie (w zależności od preferencji kandydata),

  • interesującą pracę w firmie posiadającej nowoczesny tabor,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • okresowe szkolenia, telefon służbowy.

Biuro Podróży Oskar na podstawie 20 - letniego doświadczenia w zakresie przewozu osób rozszerza działalność o transport ciężarowy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy