Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E (ADR)

Samat Polska Sp. z o.o.

  • Emilianów (pow. gostyniński)

    Emilianów (pow. gostyniński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie powierzonym pojazdem,

  • Załadunek i rozładunek paliw/ gazów zgodnie z procedurami,

  • Eksploatacja (tankowanie paliwa, przestrzeganie norm paliwowych, kontrola i uzupełnianie płynów eksploatacyjnych, zachowanie pojazdu w czystości) oraz prawidłowa obsługa powierzonego pojazdu,

  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu - codzienna kontrola, obsługa codzienna,

  • Usuwanie drobnych usterek i awarii,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przewożonym ładunkiem,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z eksploatacją pojazdu.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E (kod 95),

  • Udokumentowane min. 2 lata prowadzenia pojazdów o DMC do 40 TON,

  • Zaświadczenie ADR cysterny kl. 2, kl. 3,

  • Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne,

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej,

  • Zaświadczenie TDT,

  • Karta kierowcy,

  • Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do założenia działalności.

To oferujemy

  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę,

  • nowoczesne, wysokiej jakości auta wyposażone w systemy bezpieczeństwa,

  • świadczenie usług przy dystrybucji paliw/gazów dla koncernów o ugruntowanej pozycji na rynku paliw,

  • stabilne zatrudnienie,

  • współpracę na zasadzie samozatrudnienia.

Samat Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą specjalizującą się w przewozie towarów niebezpiecznych w cysternach

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.