Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

Nowakowski Transport Sp. z o.o.

5A

Biała-Parcela (pow. wieluński)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych w Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii

  • Godne reprezentowanie firmy przez Klientami (dostawcami i odbiorcami)

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Staranność, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

  • ADR – podstawowe (pomagamy uzyskać)

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Doświadczenie min. 1 rok C+E

To oferujemy

  • Nowoczesne samochody Volvo, Mercedes-Benz, MAN z klimatyzacją postojową

  • Nowoczesne systemy telematyczne Transics

  • Automatyczne czytniki autostrad

  • Ubezpieczenie kosztów leczenia w całej UE

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego

  • Dobrze zorganizowaną spedycję i dyspozytorów, którzy czuwają nad każdym zleceniem - również w weekendy

  • System poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • system poleceń pracowniczych

Etapy rekrutacji
1

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA NA ŻYWO

2

ZATRUDNIENIE I SZKOLENIE

GDY CHCESZ POCZUĆ SIĘ JAK W RODZINIE, DOŁĄCZ DO NASZEJ!

Jesteśmy zgranym zespołem tworzącym firmę transportową. Nasz zespół jest wyjątkowy, pomagamy sobie w trudnych sytuacjach i śmiejemy się wspólnie, gdy tylko jest okazja. Ponieważ nasza energia się nie kończy, chcemy dzielić się nią z kolejnymi osobami.

Przewiń do profilu firmy

Systemy pracy

1. Podstawowy – zestaw przypisany do kierowcy wyjazdy min. 2 tygodniowe

2. 2/1, 3/1 – różne zestawy

3. 2/2 – jeden zestaw – przypisanych dwóch kierowców

Wynagrodzenie 3 000 zł brutto + max 1 500 zł brutto premia (opodatkowana – zwiększająca podstawę składek) + 240 zł dieta

W sumie zarobki nawet 9400 netto!

Miejsce pracy: Biała Parcela koło Wielunia

Kontakt

Kontakt telefoniczny w godzinach: 8-16.

PRACA U NAS TO NIE OBOWIĄZEK! W ZGRANYM ZESPOLE PEŁNYM LUDZI POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH PRACA STAJE SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ