Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "PÓŁNOC POŁUDNIE" KAZIMIERZ ŁĄCKI, KRZYSZTOF STABRAWA SPÓŁKA JAWNAO firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Na Buczków 4
    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "PÓŁNOC POŁUDNIE" KAZIMIERZ ŁĄCKI, KRZYSZTOF STABRAWA SPÓŁKA JAWNA

Na Buczków 4

Bochnia

Firma Północ Południe to firma działająca w sektorze transportu, logistyki i magazynowania stale rozwijające się od 1990 roku.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kierowców C+E.

Opis stanowiska:

  • Jeździmy po Polsce lub Europie, dos wyboru wg. preferencji kandydata.
  • Start i powrót na bazę w Bochni.
  • Jeżeli chodzi o jazdę po Polsce to w 90 % co noc w domu.
  • W międzynarodówce system do wyboru tygodniówki, dwu lub trzy tygodniówki wg preferencji kandydata.
  • Zarobki w przypadku międzynarodówki od 7000 zł wzwyż.
  • Samochód przypisany do kierowcy, jazda zgodna z tacho.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu tel 501322558 lub 664716693

Wymagania:

Wymagane prawo jazdy C+E, mile widziane doświadczenie

Ogłoszenie archiwalne