Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

Wielkopolski Indyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Tryb wypłaty:miesięczna

12A

Bolesławiec (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E oraz kurs na przewóz rzeczy

  • Karta kierowcy

  • Doświadczenie w transporcie drogowym

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Mile widziane

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Wyjazdy 2, 3 i 5 dniowe

  • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy

  • Elastyczne podejście do systemu pracy

  • Nowoczesną flotę

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Firma Wielkopolski Indyk będąca liderem na rynku w swojej branży, obecnie poszukuje kandydatów do dystrybucji własnych produktów po kraju i Europie na stanowisko: Kierowca kat. C+E.

Przewiń do profilu firmy