Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

TB Global Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 5009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Norberta Adamowicza 9, Góra Kalwaria
    Góra Kalwaria, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Norberta Adamowicza 9

Góra Kalwaria

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca C+E ;

  • transport materiałów sypkich (cement, popioły).

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E,  mile widziane doświadczenie.

  • Możliwość przeszkolenia bezpośrednio po kursie C+E

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie , umowa o pracę lub B2B.

zarobki powyżej 5500 PLN/netto ( umowa o pracę)

powyżej 8000 PLN/netto (B2B)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Transport materiałów sypkich, cały kraj.