Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

EROVAS POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

13 00016 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło godzinę temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca kat. C+E

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowe C+E (co najmniej 1 rok),

  • karta kierowcy, kod 95, ADR, A1(zapełniamy pomóc wszystkich niezbędnych dokumentów)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

To oferujemy

  • Stawka- od 75 EURO/ za każdy dzień pracy( pieniądze są wypłacone co tydzień) - od 10000 zł/mies. NETTO

  • Umowa o pracę,

  • Nie ma potrąceń za szkody,

  • Płacimy za dni wyjazdu i powrotu,

  • Baza 45h (WC, przyrznic, pralnia,)- baza znajduje się w miejscowości Seesen w Niemczech

  • Praca w terminach 2/1,2/2 lub 3/1(istnieje możliwość zmiany harmonogramu)

  • Ciągniki MAN I MB EURO, na czepa plandeka,

  • Kierowca otrzymuje markowy tablet, który ma nawigację, karty paliwowe są również wydawane przez firmę,

  • Jeśli kierowca nie może przyjechać do bazy na weekendowy wypad, musi pozostać w opłaconym Autohof, który jest w pełni zrekompensowany.

  • Miejsce pracy: EUROPA ZACHODNIA

O nas

EROVAS Polska wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma EROVAS Polska jest wpisana do KRAZ po nr 24329.

Nasza firma rekrutuje pracowników takich jak kierowcy C+E.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY kat. C+E.