Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

LUST HR - International Agencja zatrudnienia

13 99815 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • zaopatrzenie oddziałów

  • prawidłowy załadunek i rozładunek pojazdu,

  • praca w spożywczym centrum dystrybucyjnym oraz w oddziałach na terenie Niemiec

  • praca bez wyjazdów w dalekie trasy, codzienny dojazd na zakwaterowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako kierowca

  • prawo jazdy C+E, ale mile widziani również kandydaci z kat. B oraz C

  • umiejętność zabezpieczania ładunku

  • umiejętność pracy w zespole

  • lojalność i rzetelność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę dla Firmy cenionej na rynku niemieckim

  • przyjemną atmosferę pracy

  • ulgi taryfowe

  • bonusy świąteczne

  • 30 dni urlopu

  • nowoczesną flotę samochodów ciężarowych

  • bezpłatne szkolenia modułowe dla kierowców zawodowych

  • codzienne zjazdy do zakwaterowania

  • stołówkę firmową

O nas

Agencja Zatrudnienia LUST HR-International (nr certyfikatu 23242) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników na terenie Unii Europejskiej.