Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

ŁUKASZ STABRAWA LUKTRANS

  • Niepołomice, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Prężnie rozwijająca się firma transportowa z siedzibą w Niepołomicach zatrudni pracownika na stanowisko: kierowca z prawem jazdy kat. C+E.

Opis stanowiska:

  • Praca na terytorium UE. Obecnie poszukujemy kierowców obsługujących trasy: Polska-Włochy-Polska lub Polska-Francja-Polska.
  • Praca w systemie dwutygodniowym oraz w obsadzie dwuosobowej lub w systemie jednotygodniowym w obsadzie jednoosobowej. Wynagrodzenie miesięczne netto: 10000-12000 zł.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, badania psychologiczne
  • odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

  • nowy tabor samochodów (marka Volvo i Renault)
  • dobre relacje ze spedycją
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Zatrudnimy osoby bez praktyki, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny: 735 425 895

Ogłoszenie archiwalne