Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR

DUHABEX Sp z o.o.O firmie

16 494
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    2/2, 3/1, 4/1
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Główne kierunki twoich tras: Benelux, Niemcy
  • Współpraca z plannerem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przewozach międzynarodowych
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Ukończony podstawowy kurs ADR
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Cyfrowa karta kierowcy
  • Punktualność

To oferujemy

  • Jazda najnowszym sprzętem Mercedes MP5 oraz Volvo
  • Umowa o pracę lub możliwość samozatrudnienia
  • Przelewy na konto w 4 dni po powrocie do domu
  • Przejrzystość w rozliczeniach
  • Premie za ekodriving oraz terminowość, premie roczne
  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń na życie z najlepszą ofertą na rynku !
  • Firma posiada własne bazy z pełnymi socjałami na terenie Niemiec i Holandii
  • Baza noclegowa firmy w Niemczech i Holandii
  • Każdy weekend na bazie !
  • Praca w systemie zmianowym 3/1, 4/1
  • Samochód (osobowy, SUV) do celów prywatnych
  • Premię rekrutacyjną za polecenia
  • Pauzy weekendowe na bazach eksploatacyjnych z dostępem do pomieszczeń socjalnych
  • Pojazdy w pełni wyposażone w zautomatyzowane systemy poboru opłat, również wszystkie samochody są wyposażone w firmowe karty płatnicze
  • Ponadto do wynagrodzenia możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc !
  • Nowoczesny tabor z półautonomicznym system prowadzenia pojazdu z pełnym wsparciem autoryzowanych serwisów
  • Serwis 24h na drodze w przypadku naprawy ogumienia
  • Dofinansowanie urlopu wakacyjnego
  • Strzeżony parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców
  • Dobrze zorganizowaną spedycję i planistów, którzy czuwają nad każdym zleceniem
  • Zwroty za płatne parkingi na całej EU oraz UK
  • Przyjemna atmosfera w pracy
  • Oferujemy pracę dla obywateli UE oraz kierowców spoza UE
  • Premie zależne od umiejętności kierowcy oraz stażu pracy w firmie Duhabex

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • premie

Warunki finansowe:

1) DUHABEX GmbH, Umowa Niemiecka, wynagrodzenie 3500 Euro brutto (140 Euro / dzień roboczy) + darmowy transport do pracy lub zwrot dojazdu do Niemiec + premie !

2) DUHABEX Polska, Umowa Polska, wynagrodzenie 12 500 zł netto ( 625 zł / dzień roboczy) + zwrot kosztów dojazdu + dodatki + premie roczne

Informacje dodatkowe:

Możesz liczyć na szybki kontakt i rozmowę kwalifikacyjną, w każdą środę godz. 10.00

Adres siedziby polskiej: Harcerska 10, 32-540 Trzebinia, Małopolska

Szukamy kierowców kat. C+E oraz z podstawowym ADR Kontenery Morskie oraz Plandeka.

Kierowco nie zastanawiaj się dłużej ! Zadzwoń do nas już teraz i rozpocznij okres próbny ! Czekamy na Ciebie !

Telefon kontaktowy:

515 300 300

665 403 403

Nasza firma to dziś jedna z najbardziej stabilnych i najszybciej rozwijających się firm w transporcie międzynarodowym. Wskaźniki finansowe plasują ją wśród najbardziej renomowanych i godnych zaufania firm transportowych w Polsce.

Dynamicznie się rozwijamy, nasz zespół stale się powiększa, dlatego prowadzimy rekrutację ciągłą na to stanowisko.

Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR, Katowice