Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR

DUHABEX Sp z o.o.O firmie

13 35014 770 brutto / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Główne kierunki twoich tras: Benelux, Niemcy

  • Współpraca z plannerem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przewozach międzynarodowych

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Ukończony podstawowy kurs ADR

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Cyfrowa karta kierowcy

  • Punktualność

To oferujemy

  • Jazda najnowszym sprzętem Mercedes MP5 oraz Volvo

  • Umowa o pracę lub możliwość samozatrudnienia

  • Przelewy na konto w 4 dni po powrocie do domu

  • Przejrzystość w rozliczeniach

  • Premie za ekodriving oraz terminowość, premie roczne

  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń na życie z najlepszą ofertą na rynku !

  • Firma posiada własne bazy z pełnymi socjałami na terenie Niemiec i Holandii

  • Baza noclegowa firmy w Niemczech i Holandii

  • Każdy weekend na bazie !

  • Praca w systemie zmianowym 3/1, 4/1

  • Samochód (osobowy, SUV) do celów prywatnych

  • Premię rekrutacyjną za polecenia

  • Pauzy weekendowe na bazach eksploatacyjnych z dostępem do pomieszczeń socjalnych

  • Pojazdy w pełni wyposażone w zautomatyzowane systemy poboru opłat, również wszystkie samochody są wyposażone w firmowe karty płatnicze

  • Ponadto do wynagrodzenia możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc !

  • Nowoczesny tabor z półautonomicznym system prowadzenia pojazdu z pełnym wsparciem autoryzowanych serwisów

  • Serwis 24h na drodze w przypadku naprawy ogumienia

  • Dofinansowanie urlopu wakacyjnego

  • Strzeżony parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców

  • Dobrze zorganizowaną spedycję i planistów, którzy czuwają nad każdym zleceniem

  • Zwroty za płatne parkingi na całej EU oraz UK

  • Przyjemna atmosfera w pracy

  • Oferujemy pracę dla obywateli UE oraz kierowców spoza UE

  • Praca od zaraz

  • Premie zależne od umiejętności kierowcy oraz stażu pracy w firmie Duhabex

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • premie

DUHABEX Sp z o.o.

Nasza firma to dziś jedna z najbardziej stabilnych i najszybciej rozwijających się firm w transporcie międzynarodowym. Wskaźniki finansowe plasują ją wśród najbardziej renomowanych i godnych zaufania firm transportowych w Polsce.

Dynamicznie się rozwijamy, nasz zespół stale się powiększa, dlatego prowadzimy rekrutację ciągłą na to stanowisko.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Warunki finansowe:

1) DUHABEX GmbH, Umowa Niemiecka, wynagrodzenie 2300 Euro netto, (88 Euro / dzień pracy) + darmowy transport do pracy lub zwrot dojazdu do Niemiec + premie !

2) DUHABEX Polska, Umowa Polska, wynagrodzenie 9500 zł netto (345 zł dzień pracy) + zwrot kosztów dojazdu + dodatki + premie roczne

Informacje dodatkowe:

Możesz liczyć na szybki kontakt i rozmowę kwalifikacyjną, w każdą środę godz. 10.00

Adres siedziby polskiej: Harcerska 10, 32-540 Trzebinia, Małopolska

Szukamy kierowców kat. C+E oraz z podstawowym ADR Kontenery Morskie oraz Plandeka.

Kierowco nie zastanawiaj się dłużej ! Zadzwoń do nas już teraz i rozpocznij okres próbny ! Czekamy na Ciebie !

Telefon kontaktowy:

665 406 406

665 403 403