Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

ADB RENT Sp. z o.o.

  • Pniewy (pow. grójecki), mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Firma zajmująca się sprzedażą i wynajmem maszyn budowlanych, rolniczych oraz pojazdów ciężarowych.

zatrudni osobę na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, psychotesty, świadectwo  kwalifikacji zawodowej)
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • Dbanie o sprzęt

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zgodnie ze stanowiskiem (transport drogowy towarów).

INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY:

  • Weekendy w domu
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Na pełny etat lub na pół etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od zaraz
  • Baza Józefów k/Grójc

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV

Ogłoszenie archiwalne