Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

ZPB KACZMAREK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Prusice, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • kierowca C+E
  • krajowy drogowy transport rzeczy – na terytorium PL
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy w domu)
  • praca na autach marki MAN, VOLVO

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
  • dyspozycyjność,
  • dbałość o powierzone auto,
  • sumienność oraz zaangażowanie,
  • mile widziane uprawnienia na żurawie przenośne kat. IIŻ.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pełen etat,
  • możliwość rozwoju,
  • korzystne wynagrodzenie - zawsze wypłacane na czas,
  • ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszenie archiwalne