Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

GieZet Paweł RykowskiO firmie

5 5007 000 brutto / mies.
  • Ruda Wielka (pow. radomski), mazowieckie

  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 01 lip 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

GieZet Paweł Rykowski

Firma Transportowa zatrudni kierowcę z prawem jazdy C+E. Stała pensja 5500 netto / m-c

Miejsce pracy: Ruda Wielka (pow. radomski)

Opis stanowiska:

  • Stałe trasy od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy, kurs na przewóz rzeczy.

Wymagania:

Ogłoszenie archiwalne