Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

Telka SA

  • Spalice (pow. oleśnicki)

    Spalice (pow. oleśnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa transportów krajowych

  • Bezpieczny przewóz ładunków

  • Obsługa tachografu

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej

  • Dbanie o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. C+E

  • Karta Kierowcy

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i HDS.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju osobistego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • szkolenia, kursy zawodowe,

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Telka SA

telka SA to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu. Od ponad 20 lat tworzymy rozwiązania zbudowane na doświadczeniu i potrzebach klientów.

Jesteśmy polską firmą z własnym kapitałem. Zajmujemy się handlem rusztowaniami i szalunkami oraz wynajmem i montażem tych elementów. Spółka została założona w 1999 roku. Przez lata swej działalności firma zdobywała doświadczenie działając na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy czuje się ważny. Zarówno siedziba firmy jak i zakład produkcyjny znajduje się w Oleśnicy k. Wrocławia.

Szukamy kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. C+E.

Przewiń do profilu firmy