Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DML Wiśniewski i Wspólnicy sp. j. z siedzibą w: św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E - tandem

DML WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY sp.j.

10 00011 000 brutto / mies.
  • Pomorska 128, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Pomorska 128

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja stałych zleceń transportowych na terenie Europy;

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i ładunek;

  • Obsługa codzienna samochodu ciężarowego;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji;

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E z kodem 95;

  • Karta kierowcy;

  • Znajomość czasu pracy kierowcy;

  • Doświadczenie min. rok;

To oferujemy

  • Stała, zawsze terminowa pensja;

  • Auto przypisane do kierowcy (DAF);

  • Umowa o pracę lub B2B;

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

O nas

W związku z powiększeniem floty dla naszego klienta poszukujemy kierowcy kat. C+E na auto typu tandem 7,7+7,7m.

Baza firmy mieści się w Szczecinie, tu też zaczynane są i kończone trasy.

Trasy głównie niska Skandynawia, Niemcy, Dania, w większości stałe punkty.

Weekendy w domu.

Stała pensja.