Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AUTO1 Group AG (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmujesz do wiadomości że Administratorem Danych Osobowych jest AUTO1 Group AG (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy), adres do kontaktu [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Kierowca Kat. C+E w transporcie krajowym

Autohero Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie samochodów do klientów oraz uzupełnianie dokumentów przekazania auta

  • Transport samochodów pomiędzy dostawcami usług serwisowych

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras

  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej

  • Dbałość o powierzony samochód i mienie Firmy, w tym zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Optymalne planowanie przerw w pracy

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E, kat. B oraz karta kierowcy

  • Doświadczenia w transporcie krajowym min. 2 lata

  • Uczciwość i punktualność

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy jazdy

  • Sumienność w wykonywanych zadaniach – bezszkodowa jazda

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie pracy 4 dni x 10h

  • Trasy nie dłuższe niż 1 dzień roboczy

  • Grafik pracy planowany na miesiąc do przodu

  • Jazdę wyłącznie nowymi autolawetami

  • Niezbędny sprzęt (nawigacja, telefon, karty paliwowe, kombinezon firmowy)

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

AUTOHERO to jeden z europejskich liderów sprzedaży samochodów używanych. Nasz marka obecna jest już w aż dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie w ofercie mamy ponad 4.000 samochodów osobowych.

Wszystkie nasze samochody są sprawdzone przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy klient otrzymuje od nas bezpłatną roczną gwarancję na swój samochód. Oferujemy klientom możliwość zakupu samochodu w pełni online wraz z ekspresową dostawą samochodu pod wskazany adres.

W Polsce nasz flagowy showroom znajduje się w hali kultowej fabryki FSO - wszystkie oferowane samochody znajdują się na zadaszonej przestrzeni, co jest ogromnym wyjątkiem w skali europejskiej.

Jako Kierowca w transporcie krajowym będziesz odpowiedzialny za terminowy dowóz samochodów do klientów Autohero własną flotą należącą do Autohero, tworząc jedyną taką usługę na rynku. Jeżeli posiadasz doświadczenie w transporcie krajowym, jesteś odpowiedzialny i potrafisz efektywnie zarządzać czasem pracy jazdy - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje