Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym - Autotransport

Samat Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przewóz nowych samochodów na autotransporterach

  • załadunek i rozładunek przewożonych samochodów zgodnie z zaleceniami klienta

  • odpowiednie zabezpieczenie ładunku

  • komunikowanie się i wprowadzanie danych do zainstalowanych w ciągniku urządzeń do transmisji danych

Nasze wymagania

  • udokumentowany min. 1 rok prowadzenia pojazdów o DMC do 40 TON

  • prawo jazdy kat. C+E (kod 95)

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne

  • karta kierowcy

To oferujemy

  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • szkolenie wstępne i specjalistyczne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę,

  • trasy po Europie Zachodniej i Centralnej (różne miejsca załadunku i rozładunku),

  • praca w pojedynczej obsadzie w systemie 2/1 lub 3/1,

  • zapewniony dojazd do miejsca pracy (bus),

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Samat Polska Sp. z o.o.

Samat Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą transportową z siedzibą w Krakowie specjalizującą się w przewozie towarów niebezpiecznych w cysternach oraz transporcie nowych samochodów na autotransprterach

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.