Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

EXPO-TRANS INTERNATIONALO firmie

  • Dworcowa 45, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EXPO-TRANS INTERNATIONAL

Dworcowa 45

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Firma Expo-Trans International z siedzibą w Bydgoszczy zatrudni kierowcę z kategorią C+E z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

Trasy: głównie Polska-Niemcy-Polska

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E

  • ważne badania psychologiczne

  • kurs na przewóz rzeczy

  • cyfrowa karta kierowcy

  • niekaralność

  • dyspozycyjność

  • chęć i motywacja do pracy

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako kierowca na trasach międzynarodowych EU

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • nowe zestawy ciągnik marki DAF + naczepa (plandeka)

  • wyjazdy i powroty do Polski

  • wynagrodzenie netto (na rękę) 5500zł do 7300zł

  • praca od poniedziałku do piątku (zjazdy na weekend do domu)