Oferta pracy

Kierowca kat C+E

Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek AndrzejO firmie

  • Zduńska Wola, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Transport międzynarodowy, kierunki Francja, Hiszpania (wyjazd i powrót).

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E,

  • Karta kierowcy,

  • Orzeczenie lekarskie.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem,

  • Atrakcyjne wysokie i terminowe wynagrodzenie,

  • Tylko nowe samochody Daf i Man,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w przypadku małego doświadczenia.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

    O nas

    Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które działa w sektorze transportowym nieprzerwanie od 1986 roku. Doświadczenia zdobyte przez ten okres oraz wykwalifikowana kadra pozwala w sposób profesjonalny obsłużyć kompleksowo naszych wymagających klientów.

    Kontakt

    43 828-68-31, 881-821-377

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy