Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C + E w transporcie międzynarodowym

CL NORD Spółka Akcyjna Uproszczona Oddział w PolsceO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • System pracy minimum 2/1 lub 3/1 , możliwy również system pracy tygodniowy , zjazdy na weekendy do domu.
  • Praca na wojewodztwa: dolnoślaskie / opolskie / śląskie / małopolskie / podkarpackie / świetokrzyskie / łódzkie / lubelskie - regularne trasy w tych rejonach .
  • Stałe trasy SK/PL/DE oraz możliwe dłuższe wyjazdy na FR w systemie 2/1 lub 3/1
  • Auta na gwarancji, serwisowane , naczepy typu walking floor - ruchoma podłoga .

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie.

To oferujemy

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Stabilne zatrudnienie , terminowe wypłaty
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
  • Auta w pełni wyposażone we wszystkie urządzenia do opłat drogowych UE

CL NORD Spółka Akcyjna Uproszczona Oddział w Polsce

Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, oddział francuskiej Grupy COQUELLE istniejącej od ponad 60 lat.

Kierowca kat. C + E w transporcie międzynarodowym, wielkopolskie