Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C + E w transporcie międzynarodowym

CL NORD Spółka Akcyjna Uproszczona Oddział w Polsce

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • System pracy minimum 2/1 lub 3/1 , możliwy również system pracy tygodniowy , zjazdy na weekendy do domu.

  • Praca na wojewodztwa: dolnoślaskie / opolskie / śląskie / małopolskie / podkarpackie / świetokrzyskie / łódzkie / lubelskie - regularne trasy w tych rejonach .

  • Stałe trasy SK/PL/DE oraz możliwe dłuższe wyjazdy na FR w systemie 2/1 lub 3/1

  • Auta na gwarancji, serwisowane , naczepy typu walking floor - ruchoma podłoga .

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie.

To oferujemy

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Stabilne zatrudnienie , terminowe wypłaty

  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy

  • Auta w pełni wyposażone we wszystkie urządzenia do opłat drogowych UE

Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, oddział francuskiej Grupy COQUELLE istniejącej od ponad 60 lat.

Przewiń do profilu firmy