Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C + E w transporcie międzynarodowym

UC TRANSPORTS POLSKA SP Z O O

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie tras międzynarodowych zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • stały kontakt i wykonywanie działań wg ustaleń z dyspozytorem

  • rozliczanie się z dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych

  • zabezpieczenie towaru oraz mienia na czas transportu

  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95

  • karta kierowcy

  • ADR (możliwość odbycia kursu w pierwszym okresie po zatrudnieniu)

  • udokumentowanie historii zawodowej co najmniej 5 lat wstecz

  • zaświadczenie o niekaralności

  • odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • podstawowy kurs wózków widłowych (możliwość odbycia kursu w pierwszym okresie po zatrudnieniu)

Mile widziane

  • Doświadczenie w transporcie C+E

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie

  • elastyczna forma współpracy - systemy pracy do uzgodnienia: 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2

  • ubezpieczenie grupowe

  • pojedyncze lub podwójne obsady

  • możliwość wyjazdu w podwójnej obsadzie w celu poznania charakterystyki pracy pod okiem doświadczonego kierowcy

  • nowoczesną flotę Mercedes-Benz

  • naczepy chłodnie

  • webasto, klimatyzacja postojowa, duże kabiny, mikrofalówka, lodówka, telefon

  • rolki w każdej naczepie (kierowca rzadko uczestniczy w załadunku)

  • urządzenia do automatycznego uiszczania opłat drogowych

  • nowoczesny system zarządzania flotą - Transics

  • karty paliwowe, karty kredytowe w celu pokrycia kosztów służbowych

  • opiekę nad kierowcą 24h (system monitoringu pojazdów)

  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

  • wsparcie przy wyrabianiu karty pobytu

  • bezpłatny parking na prywatne auta naszych pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Kontakt

  • osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą pomocą przycisku aplikowania lub kontakt telefoniczny +48 723 777 082, w godzinach 8-16

  • na zatrudnienie zapraszamy kierowców do polskiej siedziby firmy w Kamienicy Polskiej k/Częstochowy.

UC Transports Polska Sp. z o.o. to dostawca specjalistycznych usług transportowych na najwyższym poziomie.

Jesteśmy partnerem dla Klientów, dla których najbardziej liczy się wysoka jakość i bezpieczeństwo.

Przewiń do profilu firmy