Ta oferta pracy jest nieaktualna od 481 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C +E ciągnik siodłowy z naczepą w transporcie międzynarodowym

  • Czermin (pow. mielecki), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 2016-12-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem,  Impet sp zoo z siedzibą w 39-304 Czermin 61, POLAND, ogłasza nabór na stanowisko:

    Kierowca kat. C +E ( ciągnik siodłowy z naczepą) w transporcie międzynarodowym
    Miejsce pracy: Czermin (pow. mielecki)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa powierzonych zleceń transportowych

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii C, E
    • Karta kierowcy
    • Doświadczenie zawodowe w przewozach krajowych lub międzynarodowych min 1 rok

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • jasno sprecyzowane cele i zadania
    • prace w pojedynczych obsadach
    • nowoczesna flota EURO 6
    • obsługa stałych tras

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
     Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 31-01-2017