Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. C +E

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma  Lewandowska sp. z o.o. sp.k. jest liderem branży dźwigowej w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji w zakresie specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Nasze żurawie budowlane stanowią jedną z najnowocześniejszych i najliczniejszych flot w kraju. Gwarantujemy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie oraz solidne partnerstwo przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Naszym atutem jest też rzetelność i terminowe wykonywanie zleconych prac oraz świadczonych usług.

OPIS STANOWISKA:

  • kierowca będzie odpowiedzialny za transport elementów dźwigów na trasach krajowych (docelowo do miejscowości Dzierzgoń)
  • pomoc przy załadunku i rozładunku
  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów z zakresu transportu ponad gabarytowego

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualne świadectwo kwalifikacji (kod 95)
  • ważna karta kierowcy
  • rzetelność, punktualność

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie zasadnicze i delegacje
  • pakiet benefitów pozapłacowych min. pakiet ubezpieczeń grupowych
  • stałą pracę w stabilnej firmie

Więcej informacji pod nr tel.  604 488 308

Ogłoszenie archiwalne