Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C +E

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • terminowa realizacja zleceń krajowych oraz zagranicznych

  • transport elementów dźwigów na trasach krajowych oraz zagranicznych

  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów z zakresu transportu ponadgabarytowego

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E

  • aktualne świadectwo kwalifikacji (kod 95)

  • ważna karta kierowcy

  • rzetelność, punktualność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie zasadnicze i delegacje

  • pakiet benefitów pozapłacowych min. pakiet ubezpieczeń grupowych

  • stałą pracę w stabilnej firmie

O nas

Firma  Lewandowska sp. z o.o. sp.k. jest liderem branży dźwigowej w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji w zakresie specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Nasze żurawie budowlane stanowią jedną z najnowocześniejszych i najliczniejszych flot w kraju. Gwarantujemy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie oraz solidne partnerstwo przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Naszym atutem jest też rzetelność i terminowe wykonywanie zleconych prac oraz świadczonych usług.

Więcej informacji pod numerem podanym w ogłoszeniu.