Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C + E

Grupa ProgresO firmie

10 000–12 000
brutto / mies.
  • Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Starogard Gdański - Wielka Brytania
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • przewóz ładunków (ubrania, meble, folie, granulat) w komunikacji krajowej i zagranicznej (Starogard Gd. - Wielka Brytania)
  • pilnowanie terminowości realizacji transportu
  • dbanie o stan techniczny pojazdu

Wymagania pracodawcy

  • min. 3-letnie doświadczenie w branży spedycji międzynarodowej
  • prawo jazdy kat. C + E
  • aktualna karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • kurs na przewóz rzeczy

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 10000 zł - 12000 mies. brutto

W przypadku zainteresowania ofertą

  • wyślij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj
  • zadzwoń 691 557 292 lub (58) 535 20 59
  • przyjdź do naszego biura: ul. Armii Krajowej 20, Tczew

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

NR AGENCJI: 5088

Kierowca kat. C + E, Tczew