Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Kat. C + E

Plastbud Sp. z o.o. - Sp.komO firmie

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwóz towarów do klientów według ustalonego planu trasy

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu

Nasze wymagania

  • posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. C+E oraz karty kierowcy

  • aktualne badania psychotechniczne,

  • dbałość o powierzony sprzęt.

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne usposobienie,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowo wypłacane;

  • Warunki oraz czas pracy zgodny z normami i obowiązującymi przepisami;

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Wolne weekendy

Plastbud Sp. z o.o. - Sp.kom

Firma Plastbud z siedzibą w Bochni zajmuję się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Oprócz produkcji okien i drzwi zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych i chemii budowlanej.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.