Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. C + E (silos)

Grupa TAURON Kopalnia Wapienia „Czatkowice” sp. z o.o.O firmie

Grupa TAURON Kopalnia Wapienia „Czatkowice” sp. z o.o.

ul. Czatkowice Dolne 78

Krzeszowice

Kim jesteśmy?

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu. Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. Pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie Pracowników. To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

Kopalnia Wapienia "Czatkowice" sp. z o.o. to odkrywkowy zakład górniczy, eksploatujący wysokiej jakości złoża wapieni karbońskich, położony w odległości 28 km od Krakowa i 54 km od Katowic, w gminie Krzeszowice. Od listopada 2010 roku Kopalnia Wapienia „Czatkowice” sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej TAURON Polska Energia S.A. Zgodnie z założeniami właścicieli kopalnia w Czatkowicach stała się strategiczną bazą surowców w zakresie sorbentów wapiennych, wykorzystywanych w procesie odsiarczania spalin. W ciągu wielu lat swojej działalności zakład istotnie zmienił swoją rynkową orientację, przekształcając się w wiodącego producenta sorbentów w Polsce.

Zakres obowiązków

  • Załadunek/Rozładunek towaru.
  • Dbałość o powierzony sprzęt.
  • Praca zmianowa.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Aktualne prawo jazdy kategorii C + E.
  • Aktualna karty kierowcy.
  • Aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy).
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dodatkowym atutem będą:
    • Uprawnienia TDT do napełniania lub opróżniania pod ciśnieniem zbiorników transportowych do materiałów nie zaliczanych jako niebezpieczne, które są pod ciśnieniem napełniane, opróżniane lub przewożone w ruchu drogowym.
    • Doświadczenie w pracy na przewozach z cementonaczepą lub silosem.
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Terminowe wynagrodzenie.
  • Pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowcy.
  • Praca na stałych trasach – dostawy do branży energetycznej.
  • Nowe samochody i naczepy typu „silos leżący”.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Szkolenia zgodne z charakterem zatrudnienia.
  • Praca w cenionej firmie.

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Spółka: Kopalnia Wapienia "Czatkowice" sp. z o.o.

Lokalizacja: Krzeszowice

Ogłoszenie archiwalne