Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca (Kat. C)

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,

  • przewóz i dostarczenie towaru do klienta,

  • rozładunek towaru,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,

  • dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C oraz „Karta Kierowcy”,

  • aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,

  • komunikatywność,

  • posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającej do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • znajomość topografii Bytomia i okolic.

Mile widziane

  • doświadczenie w lokalnej dystrybucji towarów,

  • umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy wiodącym specjalistą w dostawach pełnego asortymentu dla gastronomii, hotelarstwa

i punktów zbiorowego żywienia we Francji, Niemczech i Szwajcarii. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym i doświadczeniu ponad 9000 Pracowników, firmie Transgourmet

w Europie zaufało 190 000 klientów.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o dopisek w treści lub tytule maila – TG Kierowca kat. C Bytom

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

[email protected]