Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C, C+E

  • Rybnik, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 14.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. zatrudni kierowców.

Nasza Firma działa w obszarze transportowym, wynajmu ciężkiego sprzętu budowlanego oraz produkcyjnym - produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych.

Miejsce pracy: Rybnik (okolice)
Region: śląskie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Obsługa samochodów ciężarowych (4-ro osiowe) wywrotki.
  • Obsługa ciągników z naczepami typu wanna lub niskie podwozie.
  • Głównie przewóz kruszywa, masy asfaltowej, maszyn budowlanych.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia,
  • Karta kierowcy,
  • Badania psychologiczne,
  • Aktualne prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Firma oferuje stabilne zatrudnienie w ciągu całego roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. z siedzibą Gierałtowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. z siedzibą Gierałtowicach przy ul. Ks. Roboty 80. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.