Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C/ Dostawca – Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

JASAM Sp. z o.o.O firmie

JASAM Sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej-Curie 35

Działdowo

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie oraz wydawanie towarów;

  • Obsługa transportu o nośności powyżej 3,5T;

  • Magazynowanie towarów;

  • Kontrola tachometrów;

  • Dostawa towarów do odbiorców oraz miedzy oddziałami spółki;

  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C

  • Uprawnienia na wózek widłowy;

  • Uprawnienia na przewóz rzeczy;

  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem;

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej i znanej marce

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka prawna

  • Wspieramy naszych pracowników w zakresie szkoleń stanowiskowych, pozwalających na swobodną prace w zaangażowanym obszarze.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Poszukujemy pracownika do oddziału w Działdowie który w ramach swoich obowiązków będzie logistycznie obsługiwał oddziały spółki oraz będzie dostarczał zamówienia na terenie Działdowa i jego okolic.