Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat.C - Dystrybucja Art. Spożywczych do Gastronomii

BAN-FOOD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 273‐5 550 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Ban-Food Sp. z o.o. Sp.K., dystrybutor artykułów spożywczych
do gastronomii poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C - Dystrybucja Art. Spożywczych
do Gastronomii
Miejsce pracy- Kraków, Nowa Huta.
Jazda na terenie Małopolski.

Opis stanowiska:
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Transport towarów pod wskazany adres
  • Dbanie o powierzone narzędzie pracy ( samochód, telefon, itp.)
  • Kontakt z klientem
  • Odbiór i wypełnianie dokumentów dostawy

Oczekujemy:

  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. C
  • Karta Kierowcy
  • Aktualne badanie lekarskie+ psychologiczne
  • Aktualna książeczka sanepidu
  • Znajomość topografii Małopolski
  • Kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 28 lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub o kontakt telefoniczny.

Ogłoszenie archiwalne