Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat . C

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,

  • załadunek i rozładunek towaru u klienta,

  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,

  • dbałość o najwyższą jakość zleconych zadań.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C,

  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne,

  • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji,

  • odpowiedzialność i motywacja do pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

  • Nowoczesny tabor samochodowy,

  • Interesującą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę,

  • Opiekę Medyczną oraz Ubezpieczenie na Życie,

  • Program wdrożeniowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli i firm cateringowych. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

Przewiń do profilu firmy