Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C

Grupa Eurocash – Eurocash LogistykaO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

Kontenerowa 21

Stogi

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
  • Realizacja dostaw towarów do klientów,
  • Załadunek i rozładunek przewożonego towaru,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Doświadczenie w transporcie towarów,
  • Karta kierowcy,
  • Uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Prywatna opieka medyczna Medicover, Luxmed;
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karty sportowe,
  • Paczki i bony na Święta,
  • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Pracę od poniedziałku do piątku (codzienny zjazd na bazę).
  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Kierowca kat. C, Kontenerowa 21, Stogi, Gdańsk