Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

BERTO KM TRANS sp. z o.o.

6 9007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:1:00 - 9:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Elbląska 130

Rudniki

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Praca na terenie Trójmiasta oraz w promieniu 100 km od centrum Gdańska.

Dystrybucja artykułów spożywczych oraz leków.

Rozładunek auta u Klienta.

Dbanie o powierzone auto.

Rzetelne prowadzenie dokumentacji związanej z dostarczanym towarem.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat.C

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Karta kierowcy

  • Aktualne badania lekarskie

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Dobry stan zdrowia

  • Kultura osobista

  • Mile widziane doświadczenie na aucie chłodniczym.

To oferujemy

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału, firma Berto Polska zatrudni kierowców z Gdańska z prawem jazdy kat.C.

Pracujemy od poniedziałku do piątku zgodnie z czasem pracy w systemie zmianowym.

Kierowca wykonuje pracę autem chłodniczym 18t DMC z windą.

Wyjazdy tylko jednodniowe.

Nie nocujemy w aucie.

Rozpoczęcie i zakończenie pracy w dzielnicy Rudniki.

Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.

Wynagrodzenie 7000 zł to kwota brutto. Wypłata na konto do 10go dnia każdego miesiąca.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV oraz kontakt telefoniczny.

Tel. 530 37 37 01 , 570-700-707 , 794 084 084

O nas

Grupa Berto to międzynarodowa firma wyspecjalizowana wynajmie pojazdów przemysłowych wraz z kierowcą.

Berto to także: działalność w zakresie informatyki pokładowej, transportu, wynajmu urządzeń dźwigowych oraz transportu multimodalnego.

Grupa posiada 65 Oddział we Francji oraz za granicą, zatrudnia obecnie 3.900 osób i posiada około 5 000 pojazdów.