Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

KRZYSZTOF SZAFRAŃSKIO firmie

  • Wiśniowa 11
    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

KRZYSZTOF SZAFRAŃSKI

Wiśniowa 11

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Firma transportowa z dwudziestoletnim stażem na rynku.

Kierowca z prawem jazdy kat C potrzebny (Eurocash).

Opis stanowiska:

  • Do obowiązków należy rozwożenie towaru, rozładunki, odbiór opakowań.
  • Pracujemy od pn do pt, oraz w co drugą sobotę. Pensja nie mniej niż 4500 zł na rękę.
  • Chłodnia MAN i Mercedes
  • Oczekujemy uczciwości oraz pracowitości, w zamian oferujemy ZAWSZE terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz zatrudnienie w stabilnej firmie nastawionej na rozwój.
  • Zatrudnimy również obcokrajowców ze znajomością języka polskiego i z polskimi uprawnieniami

Wymagania:

  • Wymagamy prawa jazdy kat C oraz kwalifikacji do wykonywania zawodu tzw KOD 95

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój oraz zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne