Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

AMBASADOR SP. Z O.O.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Magnacka 4, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Magnacka 4

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Do podstawowych obowiązków kierowcy należą:

  • przewóz towarów w komunikacji krajowej według ustalonego harmonogramu,

  • pilnowanie terminowości realizacji dostaw,

  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trasę,

  • zabezpieczanie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem lub zaginięciem,

  • obsługa, konserwacja, utrzymanie czystości i drobne naprawy pojazdu w czasie transportu.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat.C

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności.

  • Zaangażowanie, samodyscyplina, odpowiedzialne podejście,

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Firma Ambasador to jeden z największych dystrybutorów produktów do cukiernictwa, piekarnictwa, lodziarstwa i gastronomii. Od ponad 30 lat dociera ze swoją ofertą do największych cukierni, piekarni. Ambasador oferuje nie tylko produkty, ale proponuje rozwiązania, inspiruje nowymi trendami - tak aby wyroby były przepyszne, a witryny oszałamiające. Firma posiada własny dział Technologiczny oraz pracownię, w której na bieżąco testuje produkty i kreuje nowe receptury.

W 2021 roku Ambasador dołączył do międzynarodowej grupy Orkla - wiodącego dostawcy markowych towarów konsumenckich i rozwiązań koncepcyjnych dla branży spożywczej.