Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C - laweta - pomoc drogowa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AA Herkules

    Firma AA HERKULES specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych.

    Więcej informacji o nas na naszych stronach internetowych:

    www.podestyruchome.pl

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • transport samochodem typu pomoc drogowa maszyn budowlanych z floty firmy AA Herkules do klienta i z powrotem na terenie dolnego śląska i okolic (nie jesteśmy firmą spedycyjną)
    • załadunek podestów ruchomych na lawetę,
    • zadania zlecone przez kierownika logistyki,
    • proste prace przy maszynach (nie wymagane doświadczenie - zapewniamy niezbędne szkolenie).
    Wymagania:
    • dyspozycyjność,
    • uprawnienia do przewozu rzeczy,
    • karta kierowcy,
    • sumienność i uczciwość.
    Oferujemy:
    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
    • flotę nowoczesnych pojazdów,
    • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
    • niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy dla naszych kierowców,
    • pracę z młodym i dynamicznym zespołem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez AA Herkules Bartosz Krala (al. Roździeńskiego 190B, 40-203 Katowice), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez AA Herkules Bartosz Krala (al. Roździeńskiego 190B, 40-203 Katowice), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.