Oferta pracy

Kierowca kat. C

Procam Polska Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od ponad 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne
w sektorze rolniczym i ogrodniczym.
Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju.
Nasz zespół tworzy ponad 340 osób zatrudnionych w 30 oddziałach.

Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

           Dołącz do naszego zespołu i Ty, jako:

KIEROWCA KAT. C
Miejsce pracy: Grójec - Lisów i województwa: Mazowieckie, Łódzkie

Twoje zadania:

  • Dystrybucja i przygotowanie towaru do transportu
  • Dbałość o prawidłowy załadunek i umieszczenie towaru
  • Dbałość o prawidłową dokumentację zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Utrzymanie w porządku powierzonego mienia
  • Współpraca z innymi działami

Zależy nam na:

  • Minimum 2 letnim doświadczeniu w prowadzeniu pojazdu ciężarowego
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi tachografu cyfrowego
  • Posiadaniu aktualnych uprawnień na przewóz rzeczy
  • Posiadaniu aktualnego świadectwa kwalifikacji zawodowej oraz karty kierowcy
  • Znajomości przepisów o czasie pracy kierowcy
  • Istotne są dla nas cechy takie jak: odpowiedzialność, skrupulatność, uczciwość i komunikatywność
  • Efektywnym planowaniu pracy własnej i w zespole
  • Uprawnieniach ADR

Co warto o nas wiedzieć:

  • Umowa o pracę jest u Nas standardem
  • Rozliczamy czas pracy kierowcy w 4 miesięcznym okresie w systemie 4trans
  • Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej
  • Umożliwiamy pracę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy